Máte vypnutý Javascript, stránky se proto nebudou zobrazovat korektně!

Podpora a servis « ProfiZajisteni.cz

Profesionální zajištění řemeslníků a živnostníků

Podpora a servis

Za dobu našeho působení ve finančním sektoru jsme narazili na jeden problém, který řeší většina našich klientů: pro mnohé není vůbec snadné komunikovat s pojišťovnou nebo bankou. Mnohdy je výrazně snazší, než vést „papírovou válku“, řešení dané situace odložit.

To však pro Vás může znamenat i ztrátu peněz. Proto jsme tu pro naše klienty, aby v každé chvíli dostali za své peníze to, co si opravdu zaslouží. Pro všechny naše klienty zajišťujeme následující:

 

Pomoc s administrativou

Pokud se stane něco, co vyžaduje komunikaci s finanční institucí, neváhejte a kontaktujte nás. Se vším Vám ochotně pomůže náš podpůrný tým. Když zajištění, tak v dobrém i ve zlém! Například  pomůžeme se změnou údajů ve smlouvě, s nahlášením úrazu a nebo s čímkoliv dalším.

 

Rada po telefonu

Občas se nám prostě každému stane, že si nejsme s něčím jisti. Pokud se to týká financí, prostě nám jen zavolejte. S čím si budeme vědět rady, s tím Vám pomůžeme.  A věřte, že za dobu našeho působení v oboru je jen velmi málo případů, které by nás překvapily či zaskočily.

 

Zajištění aktuálnosti

O klienty se staráme dlouhodobě. S námi máte jistotu, že i v tak uspěchané době, ve které dnes žijeme, budete mít své dokumenty vždy aktuální. Jednou za čas se s klienty scházíme, abychom zjistili, co je v jejich životě nového. Na základě toho aktualizujeme produkty tak, aby klientovi padly jako dobře ušité montérky.

 

 

Zůstaňte v kontaktu: