Máte vypnutý Javascript, stránky se proto nebudou zobrazovat korektně!

O nás « ProfiZajisteni.cz

Profesionální zajištění řemeslníků a živnostníků

O nás

O ProfiZajištění.cz

Zabýváme se šetřením nákladů živnostníků a řemeslníků v oblasti bankovních a pojistných produktů. Odborně se tomuto tématu věnujeme více než 9 let. Za tuto dobu jsme nasbírali spoustu cenných zkušeností, díky kterým pomáháme mnoha živnostníkům a řemeslníkům po celé České republice nastavit jejich finanční produkty tak, aby v případě, kdy je budou potřebovat, opravdu plnily funkci, kterou od nich očekávali.

 

Jednou z našich nejsilnějších stránek je naše pozice na trhu. Pro naše klienty máme vyjednány exkluzivní ceny a podmínky produktů, které jsou tedy výrazně výhodnější než-li na pobočkách. Zastáváme názor, že není fér platit přirážky za to, že klient pracuje manuálně. Proto děláme vše pro to, abychom našim “rizikovějším” klientům mohli zprostředkovat produkt a ceny běžné například pro administrativního pracovníka.

 

Snažíme se, aby naše práce přinášela užitek. Z tohoto důvodu jsme vytvořili naprosto unikátní kalkulačky a srovnávače, které našim klientům pomáhají pochopit a porovnat, co mohou dostat za své peníze.

 

Pokud jste řemeslník, ať zaměstnanec či živnostník, a hledáte partnera v oboru financí, na kterého se můžete zcela spolehnout, a zároveň očekáváte dlouhodobý servis i v dobách, kdy není úplně slunečno, jsme tou nejlepší volbou pro Vás.

 

Zůstaňte v kontaktu: